Zmiany, zmiany, zmiany.. na lepsze!

Po nieco dłuższej przerwie serdecznie witam Wszystkich Sympatyków Tyskiej Strony Poezji bez wyjątku! Mogę zapewnić, że czas ten nie został zaprzepaszczony. Na stronie pojawiały się kolejne utwory. Zaś sam wygląd witryny diametralnie się zmienił. Dla wygody Miłośników Tyskiej Strony Poezji, którzy na co dzień korzystają z internetu w swoimi telefonie, przygotowana została specjalna, prosta, czytelna mobilna wersja strony. Już dziś zachęcam do przetestowania tej opcji. Wystarczy w przeglądarce swojego telefonu wpisać adres: https://tyskastronapoezji.pl.

tsp_mobilnieJak można zauważyć z każdą chwilą strona nabiera „kolorów”. Jest  przez to bardziej czytelna  i myślę, że przyjemniejsza oku. Równolegle z działaniami „graficznymi” podejmowane są inne działania usprawniające działanie strony. Są prowadzone prace związane z pozycjonowaniem strony jak i jej większą promocją, a przez to, co w głęboko wierzę, promocję twórczości autorów, którzy na jej łamach publikują. Zachęcam już dziś do przesyłania linków do swoich stron autorskich wszystkich Tych, którzy takowy adres chcieliby zamieścić na łamach Tyskiej Strony Poezji w stopce. Nie ma tu obowiązku zamieszczenia linku zwrotnego, wszak taki gest jest mile widziany.

Zapraszam również do dalszego propagowania wśród swoich przyjaciół i znajomych działalności Tyskiej Strony Poezji. Zapraszam na Facebook’owy fan page i jego polubienie. Użytkowników serwisu Twitter zapraszam do obserwowania nowo powstałego konta #PoezjaOn.

Na koniec chyba najważniejsza prośba – do autorów: publikujcie na łamach Tyskiej Strony Poezji. Niech ta strona będzie dla Was taką wirtualną szufladką, w której będziecie przechowywać Wasze utwory.

Pozdrawiam twórczo,
w imieniu Redakcji Morfeusz, Administrator Tyskiej Strony Poezji.

2 thoughts on “Zmiany, zmiany, zmiany.. na lepsze!

  1. Redakcja Tyskiej Strony Poezji

    Dzień dobry! 🙂

    Jest nam niezmiernie miło z tego powodu 🙂 Zapraszamy do publikacji swojej twórczości! Na początek polecamy lekturę regulaminu. Później można śmiało założyć konto i publikować, bądź skorzystać z naszego pośrednictwa w tym. W razie problemów służymy pomocą 🙂 (zakładka „kontakt„).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


+ pięć = dziesięć