Regulamin

Aktualizacja: 2015.06.15

Regulamin publikacji własnych prac poetyckich
w serwisie Tyska Strona Poezji.

 1. Przesłane do nas utwory poetyckie muszą być utworami własnego autorstwa.
 2. Nie dopuszczalne jest aby wiersze były napisane bez polskich liter lub zawierały liczne błędy ortograficzne. Takie wiersze mogą zostać zawieszone w publikacji lub całkowicie usunięte.
 3. Aby publikować swoje utwory w ramach Tyskiej Strony Poezji należy się wpierw zarejestrować wypełniając krótki formularz rejestracyjny (znajdujący się pod polem logowania, w prawym górnym rogu strony, po kliknięciu w link „Zarejestruj się”), w którym należy podać nazwę użytkownika oraz swój adres mailowy. Tyska Strona Poezji - Regulamin
 4. Zabronione jest używanie w nazwie użytkownika NAZW WŁASNYCH, adresów stron www, e-mail, ciągu cyfr. Po pomyślnej rejestracji i logowaniu, każdy użytkownik otrzymuje możliwość przesłania swoich utworów do publikacji w ramach serwisu Tyska Strona Poezji oraz do dawania „tzw. like’ów” ulubionym utworom (np. innych autorów).
 5. Rejestracja w serwisie Tyskiej Strony Poezji jest bezpłatna i równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.
 6. Aby dodać swój utwór poetycki należy:
  • zalogować się w serwisie Tyska Strona Poezji. Po poprawnym logowaniu Użytkownik zostanie przeniesiony do formularza umożliwiającego przesłanie do publikacji swojego utworu. Po pozytywnej moderacji bezzwłocznie ukaże się on w serwisie.
  • aby poprawnie przesłać do publikacji swój utwór należy wypełnić wszystkie pola formularza „Dodaj swój utwór”, według zamieszczonych wskazówek i kliknąć u samego dołu przycisk „Wyślij”. Do formularza „Dodaj swój utwór” można dostać się poprzez kliknięcie linku w górnym menu strony „Dodaj swój utwór”.
  • swoje utwory można publikować w następujących kategoriach: poezja, opowiadania, felieton, haiku, satyra.
  • w polu  „Twoje słowa kluczowe” wpisujemy wyrazy, zwroty, które charakteryzują nasz utwór.
 7. Istnieje możliwość publikacji swoich prac „starą metodą”, po przez wysłanie ich pod adres mailowy: redakcja@tyskastronapoezji.pl. Przysyłając je na e-mail Redakcji Tyskiej Strony Poezji, nadawca jest zobowiązany do zamieszczenia w treści e-mail’a następującej klauzury, pod którą powinien się podpisać: „Wyrażam zgodę na publikację dołączonych wierszy na Tyskiej Stronie Poezji i oświadczam, że jestem ich autorem”. W treści e-mail’a powinna znaleźć się ksywka (pseudo, godło) jaką mają zostać podpisane prace.
 8. Przesłanie wierszy, jest rozumiane jako zgoda na ich publikację, chyba, że w e-mail’u zaznaczono inaczej. Jest to również jednoznacznie z akceptacją niniejszego regulaminu, znajdującego się pod adresem internetowym: https://tyskastronapoezji.pl/regulamin/
 9. Redakcja Tyskiej Strony Poezji zastrzega sobie prawo do nie opublikowania przesłanych prac.

 

Dodatkowe informacje:

Wszelkie pytania dotyczące publikacji, lub dołączenia dedykacji do swoich utworów prosimy kierować na adres e-mail Redakcji Tyskiej Strony Poezji, lub nadmienić o dedykacji w przesyłce e-mailowej. Pytania można kierować również na forum.

Redakcja Tyskiej Strony Poezji zastrzega sobie prawo do edycji wizualnej (zastosowanie innej interlinii, czcionki, podziału tekstu) każdego z zamieszczonych utworów.

Redakcja Tyskiej Strony Poezji zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. Jego aktualna treść znajduje się pod wyżej wymienionym adresem.