Szufladka Audio

szufladka audio

Szufladka Audio, czyli coś do posłuchania

Oto szczególne miejsce w Twojej „poetyckiej szafie” – Poetycka Szufladka Audio. Ta nowa inicjatywa naszej Redakcji ma na celu wesprzeć w promocji i prezentacji wszelkie utwory poetyckie w wersji audio. Mogą to być różnego rodzaju wiersze, opowiadania, felietony wszystkich tych autorów, którzy tego zwyczajnie zechcą. Chcemy, by każdemu nagraniu towarzyszyła krótka notka biograficzna o autorze / autorach prezentowanego działa i jeśli będzie taka możliwość również zdjęcie. Dodatkowo chętnie zamieścimy dane kontaktowe do autora / autorów.

Szufladka Audio – zasady publikacji

Wszystkich chętnych pisarzy parających się poezją czy też prozą, piszących felietony, książki zapraszam do prezentowania swojej twórczości w ramach Poetyckiej Szufladki Audio. Można to uczynić w dwojaki sposób. Jeśli chcielibyście usłyszeć swój utwór czytany przez Morfeusza z ciekawym, oryginalnym podkładem muzycznym lub posiadacie już gotowy plik audio do prezentacji w Poetyckiej Szufladce Audio – wystarczy skontaktować się z Redakcją drogą mailową wpisując w temacie wiadomości „Poetycka Szufladka Audio”). Zobacz nasze dane kontaktowe.

Zapraszamy do współpracy także muzyków, kompozytorów, którzy chcieliby się zaprezentować w „Poetyckiej Szufladce Audio”, tworząc na jej potrzeby podkłady muzyczne pod czytane wiersze. Ze swojej strony oferujemy oczywistą, stosowną informację o autorze utworu.

Poniżej znajduje się lista poetów, którzy opublikowali swoje utwory lub ich fragmenty w „Poetyckiej Szufladce Audio” Tyskiej Strony Poezji.

Oto Oni: