Strona o poezji, haiku, satyrze i felietonach

Strona o poezji, haiku, satyrze i inne.

Tyska Strona Poezji to nie tylko strona o poezji. By ułatwić nawigację w serwisie Odbiorcom jak i Użytkownikom publikującym swoje prace, twórczość Użytkowników Tyskiej Strony Poezji została podzielona na następujące kategorie/podstrony:

Twórczość amatorska. Czy tylko?

Twórczość ta jest zróżnicowana tak samo jak to, co znajdziesz w każdym z wyżej wymienionych działów. To nie tylko strona o poezji. Warto zajrzeć do każdego z różnych powodów. Jest to często twórczość amatorska Użytkowników, którzy zdecydowali się m.in. na naszych łamach zaprezentować swoje prace. Niektórzy z Nich są już po debiucie – wydali swoje tomiki bądź prezentowali swoje prace w galeriach. Całkiem niedawno powstała nowa zakładka w ramach Tyskiej Strony Poezji – Na wyciągnięcie ręki. Będą w niej prezentowane interesujące propozycje wydawnicze – tomiki, książki szczególnie tych autorów, którzy prezentują swoją twórczość również na naszych łamach.

Twórczość Użytkowników na wyciągnięcie ręki. Dołącz i Ty!

Zapraszamy do lektury! Wszystkie zamieszczone na Tyskiej Stronie Poezji utwory czy inne formy sztuki, są na wyciągnięcie ręki. Wystarczy jeden, dwa kliki i już możemy rozkoszować się słowem pisanym, nie tylko na stronach o poezji. W przypadku chęci zamieszczenia swoich prac zachęcamy do rejestracji w serwisie bądź kontaktu mailowego z nami.