Spotkanie autorskie z Heleną Kogut!

Już w najbliższy piątek (25.10 br.) serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Heleną Kogut, które rozpocznie się o godzinie 17.30. Wydarzenie, które odbędzie się w Klubie Osiedlowym „Orion” w Tychach (ul. Orzeszkowej 2), poprowadzi tyski poeta Adam Michniewicz.

Owe wydarzenie, które organizowane jest przez Grupę Poetycką „Orion” działającą przy TSM „Oskard”, zapoczątkuje cykl comiesięcznych wieczorów autorskich i spotkań z poetami, pisarzami. Warto być na bieżąco, kogo akurat wspomniany powyżej klub osiedlowy w danym miesiącu gości, by nie przegapić możliwości poznania często niezwykłej, pełnej wrażliwości, niespotykanej na co dzień twórczości. Do tej pory, w „poprzednim sezonie”, można było bliżej poznać taki poetów jak: Agata Cichy, Bronisława Sibiga, Małgorzata Bobak, Jerzy Granowski, Adam Michniewicz.

Zapraszamy bardzo serdecznie na ten wieczór autorski pani Heleny Kogut, która również należy do GP „Orion”. Podczas niego będzie można posłuchać śpiewu przy akompaniamencie gitary. Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


× dziewięć = dziewięć